Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Personalitöö peab olema kutsumus

Oma kogemusi personalivaldkonnas töötamisest jagab Omniva jaotusvõrgu regiooni juht Pirjo Falten.
Omniva jaotusvõrgu regiooni juht Pirjo Falten
  • Omniva jaotusvõrgu regiooni juht Pirjo Falten
  • Foto: erakogu
Igas ametis on neid, kes töötavad n-ö autopiloodil ehk nii, nagu on harjumuspärane. Muidugi on erialasid, kus kastist välja eriti mõelda ei saagi. Personalivaldkonnas peab lähtuma seadusest, aga samas on palju ruumi kujundada tegevusi vastavalt ettevõtte vajadustele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.04.26, 15:29
Kuidas ühendada inspireeriv tööpäev ja meeldejääv elamus looduses?
Sobiva sündmuspaiga leidmine, mis oleks parajas kauguses linnakärast, kuid samas hästi ligipääsetav ja kaasaegsete võimalustega, pole lihtne ülesanne. Veelgi keerulisemaks muutub see siis, kui soov on ühendada seminar või koolitus millegi meeldejäävaga – näiteks looduses liikumise, ühiste tegevuste ja kvaliteetajaga. Selline koht on aga täitsa olemas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele