Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Uber koondas päevaga tuhandeid töötajaid
Uber teatas, et koondas veel 3000 töötajat. Ühtlasi sulgeb ettevõte kümneid kontoreid ja loobub mitmetest kõrvalprojektidest, vahendab Bloomberg.
Selle kuu alguses koondas Uber 3700 inimest, koos nüüdse koondamisega on ettevõte loobunud umbes 25 protsendist tööjõust. Sõidujagamisteenust pakkuva ettevõtte esindaja ütles, et kärpeid tuleb veel.
Masinõpe pole enam ainult andmeteadlaste ega IT-spetsialistide pärusmaa – see on muutumas keskseks oskuseks paljudes tehnilistes valdkondades. Insenerid ja spetsialistid, kes oskavad masinõpet rakendada, loovad lisaväärtust nii oma tööle kui ka kogu ettevõttele.