• 27.05.20, 14:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Intervjuu: värbamist ja tööd hakatakse uue nurga alt vaatama

Millise kogemuse võtsid endaga kaasa ettevõtted, kes pidid eriolukorras värbama? Mida digikanalite kasutamisel kindlasti tähele panna ja kuidas värbamist märkimisväärselt lühemaks teha? Kuidas ilmselt eesseisev majanduskriis värbamist mõjutab? Sellest rääkisid intervjuus lähemalt Coop Panga personalijuht Janika Valliste ja Interim Agentuuri partner Eela Velström.
Intervjuu: värbamist ja tööd hakatakse uue nurga alt vaatama
Mis on eriolukorra tõttu värbamise kontekstis muutunud? Kas need muutused on praegu ja lähevad mõne aja pärast mööda või nad on siin selleks, et jääda?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.10.25, 14:23
Mobiilne kokteilibaar Booze Mule tuleb kohale ja tõmbab sündmuse käima
Olgu tegu era- või firmapeoga, pulma või sünnipäevaga, neis kõigis on üks asi, mis jääb meelde ning muudab atmosfääri – see on kokteil. Soovist sündmusest meeldejääv teha ning klassikaks kujunenud rumm-koola segust midagi põnevamat pakkuda, sai alguse Hans Kaigase loodud mobiilse kokteiliteenuse ettevõte Booze Mule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele