Sel nädalal lõppenud üle-eestilises „Kiida tööandjat” kampaanias kiitsid inimesed kolme nädala vältel kokku 107 ettevõtet ja organisatsiooni. Seejuures võitis veebihääletuse Äripäev.
Üks enim kiitust saanud tööandjatest oli ka Äripäev.
  • Üks enim kiitust saanud tööandjatest oli ka Äripäev.
  • Foto: Andras Kralla
Enim toodi rahulolu põhjustena välja tööandja innovaatilist ja ettevõtlikku meelt. Kiituste arvuga jõudsid edetabeli tippu kolm tööandjat: Äripäev (63), Magnetic MRO (54) ja Saku Õlletehas (43). Avalikust sektorist kogus enim kiitusi Paikuse kool Pärnumaalt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:12
Ajakulu väheneb: Go Busi uus tellimiskeskkond võimaldab bussi broneerida minutitega
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele