• 09.06.21, 14:50

Selgusid 2021. aasta kõige eesrindlikumad kaugtöö tegijad

Täna tunnustati konkursi „Kaugtöö tegija 2021” otseülekandes eesrindlikke kaugtööd praktiseerivaid organisatsioone. Teiste hulgas said esimest korda märgise näiteks advokaadibüroo Cobalt, Riigikantselei, Politsei- ja Piirivalveamet ja Nortal. Parim kaugtööd soosiv juht tuleb tootmisettevõttest.
Vasakult Ave Laas, Kärt Kinnas ja Kaija Teemägi
  • Vasakult Ave Laas, Kärt Kinnas ja Kaija Teemägi
Kaugtöö märgise konkurss toimus juba viiendat korda. Sel aastal sai kaugtöö märgise esimest korda 37 organisatsiooni. Märgise kolmeaastast kehtivust pikendas aga 22 organisatsiooni. Nüüdseks on Eestis kehtiva märgise omanikke 165.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.04.26, 17:01
Kui rohepööre paneb põntsu töötaja tervisele, siis kas sellist rohepööret me tahtsimegi?
Rohepööre on muutunud justkui kohustuslikuks märksõnaks. Mis saab aga siis, kui keskkonnasäästlik lahendus tähendab, et keegi peab iga päev tassima kümneid kilosid rohkem või töötama tingimustes, mis ei ole enam inimlikud? “Päris jätkusuutlikkus ei saa tulla inimese tervise arvelt. Küsimus pole üksnes selles, kuidas vähendada jalajälge, vaid selles, kelle õlgadele ülesanne päriselt pannakse,” ütleb Saku Lätte turundusjuht Airi Freimuth.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele