Parim väikeettevõttest praktikakoht on Balti Logistika AS

Eesti Tööandjate Keskliit tunnustas pidulikult konkursi „Parim praktikakoht” väikeettevõtte kategooria võitnud ettevõtet Balti Logistika AS.
Parim väikeettevõttest praktikakoht on Balti Logistika AS.
  • Parim väikeettevõttest praktikakoht on Balti Logistika AS.
  • Foto: Aron Urb
Žürii hindas kõrgelt ettevõtte järjepidevat ja süstemaatilist tegevust praktikavõimaluste pakkumisel juba ligi 20 aasta jooksul. Paljudest ettevõtte praktikantidest on nüüdseks saanud logistikavaldkonna tunnustatud eksperdid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 15:23
Forus Takso esindusautoteenus koos isikliku juhiga on kättesaadav ööpäevaringselt
Esindusautoteenus ehk transfeer tähendab, et ärikülalist ootab lennujaama saabumisväravas isiklik autojuht, kes viib ta hotelli või on kogu visiidi vältel esindusliku Mercedesega tema käsutuses. Teenust kasutatakse ka ettevõtte juhtide sõitudeks teise linna koosolekutele, delegatsioonide transpordiks väikebussidega, riigivisiitide protokollisõitudeks ning pidulikel puhkudel, näiteks pulmaautona.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele