• 19.10.21, 10:16

Kolmandas kvartalis avaldati rekordarv tööpakkumisi

2021. aasta kolmandas kvartalis avaldasid tööandjad rekordiliselt ehk enam kui 16 000 tööpakkumist, mida on 54% rohkem kui eelmisel aastal ja 24% rohkem kui 2019. aastal samal ajal, selgub värskest CVKeskus.ee tööturu ülevaatest.
Töötajate leidmisega on praegu probleeme näiteks turvaettevõtetel.
  • Töötajate leidmisega on praegu probleeme näiteks turvaettevõtetel.
  • Foto: Raul Mee
2019. aastaga võrreldes otsisid tööandjad märgatavalt rohkem tööjõudu mehaanika- ja tehnika- (+63%), ehitus- ja kinnisvara- (+55%) ning tööstus- ja tootmisvaldkonnas (+53%).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.12.25, 10:55
Tunnustatud Persona iseteenindus säästab juhtide tööaega
HR tarkvara peetakse sageli vaid HR osakonna asjaks, millesse teised organisatsiooni osad peaaegu ei puutu. See arvamus on aga tänu iseteenindusportaalidele nüüdseks aegunud. Töötajate iseteenindus HR tarkvaras on osa personalihalduse töövoost – uus suhtluskanal tööandja ja töötajate vahel, mis kaotab kõigi osapoolte jaoks ära hulga aeganõudvaid manuaalseid tegevusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele