Valitsus kiitis heaks korralduse, mis lubab alates tänasest ehk 25. oktoobrist kontrollitud tegevustes osaleda üksnes vaktsineeritud või COVID-19 läbipõdenud täiskasvanutel.

- Peaminister Kaja Kallas
- Foto: Andras Kralla
Nimetatud korraldus ei laiene töötajatele, sest töökeskkonna ohutuse eest vastutaja on tööandja, kes tagab, et töökeskkonna riskid oleksid hinnatud. Riskide hindamisel ei tohi unustada ka bioloogilisi ohutegureid ja nende maandamiseks tuleb võtta kasutusele sobilikud abinõud. SARS-CoV-2 viiruse leviku korral saab töökeskkonnas teiste inimestega kokku puutuvate töötajate nakkusohutuse tagada eelkõige COVID-19 vastase vaktsineerimisega. Võimalikeks, kuid vähem tõhusateks abinõudeks saavad olla SARS-CoV-2 nakkusohutust kinnitava tõendi kontrollimine või töötajate testimine SARS-CoV-2 testiga.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Olgu tegu era- või firmapeoga, pulma või sünnipäevaga, neis kõigis on üks asi, mis jääb meelde ning muudab atmosfääri – see on kokteil. Soovist sündmusest meeldejääv teha ning klassikaks kujunenud rumm-koola segust midagi põnevamat pakkuda, sai alguse Hans Kaigase loodud mobiilse kokteiliteenuse ettevõte Booze Mule.