Personali- ja finantstehnoloogia ettevõte Deel alustas koostööd üleilmse seadmete tarnijaga Hofy, et võimaldada oma kaugtööd tegevatel klientidel kiiresti töötamiseks vajalikku tehnikat rentida.

- Deeli Kesk- ja Ida-Euroopa turgude laienemise juht Liina Laas.
- Foto: Deel
Deel alustab koostööd üleilmse seadmete tarnijaga Hofy, mistõttu on nüüdsest Deeli keskkonnas võimalik tööandjal lisaks töötajaga lepingu sõlmimisele ja palgaarvestusele ka talle kogu töötamiseks vajalik kvaliteetne tehnika rentida, teatab ettevõte.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kas Sinu meeskond vajab uut hingamist, värskeid ideid ja keskendumist, mis ei kao juba pärast lõunapausi? Siis on aeg murda tavapärastest seinadest välja ja korraldada oma järgmine seminar, strateegiapäev või tiimikoosolek kohas, kus mõtted hakkavad päriselt liikuma – Fra Mare Thalasso Spas Haapsalus.