Vahel on vaja võtta kogu meeskonnaga aeg, et mõelda põhjalikult sellele, kes me oleme, mis on meie hirmud ja mis on see, mis meid käivitab. Selgus selles võib aidata toime tulla ka kõige keerulisemates olukordades.
Minu peamine motivaator tegutsemiseks on soov tuua muutust. Olen tegus naine ja suurema osa oma tööelust pühendanud Eesti riigisektori eri valdkondade arendamisele. Minu eelmised töökohad on tihedalt seotud õigusloome, rahvusvahelise koostöö ja sotsiaalkaitse ning ka majanduse edendamisega. Mul on rohkesti kogemust ministeeriumite (MM, MKM, SOM, PÕM) ja valitsemisala-asutuse töös, olen panustanud silotornide poliitikate kujundamisse, õigusloomesse ja inimeste heaolu parandavate teenuste arendamisesse.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti töötajate rahulolu töökohal määravad paljuski tööandja pakutav keskkond ja hüved – lausa 86% töötajatest ütleb, et tööheaolu on nende jaoks sama oluline kui palk.