Tallinna kesklinna tee-ehitustööde äärde jäävad toidukohad on koondanud töötajaid, kärpinud palku ning palunud abi ja soodustust nii rendileandjatelt kui ka kullerplatvormidelt.
Restoranipidajad on hädas, sest kliendid ei pääse tänava ääres asuvatele kohvikutele ligi ja toidukulleridki jäävad ekslema
  • Restoranipidajad on hädas, sest kliendid ei pääse tänava ääres asuvatele kohvikutele ligi ja toidukulleridki jäävad ekslema
  • Foto: Andras Kralla
Kui vahetult enne lõunat Narva kohvikusse sisse astuda, paistab külastajaid jaguvat. Leti ääres seisavad kliendid, kes on tulnud järele ette tellitud kringlitele. Laudades istuvad inimesed oma kohvi ja saiakesega ning vaatavad aknast välja.
Paraku on ainus vaade, mis neile avaneb, kruusateed, tellingud ja ehitusmehed.
Olgugi et ennelõunane sagimine kohvikus näib tihe, on pagarikoja omaniku Alla Sbitneva sõnul võrreldes teetööde eelse ajaga kaotanud oma kassast 60 protsenti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele