• 14.09.23, 14:28

Elisa Eesti pälvis tööandjana kõrge rahvusvahelise tunnustuse

Top Employer Institute hindab igal aastal maailma parimaid tööandjaid ja sel aastal sai tunnustuse osaliseks Eestist ainukese uue ettevõttena Elisa.
Elisa Eesti pälvis tööandjana kõrge rahvusvahelise tunnustuse
  • Foto: Elisa Eesti
Top Employers Institute'i välja antav parima tööandja sertifikaat on märk organisatsiooni pühendumusest tööelu parandamisele, mis väljendub suurepärases personalipoliitikas ja töötajatega seotud tegevustes ja strateegiates. 2023. aastal pälvisid Top Employer sertifikaadi Elisa Eesti kõrval tuntud rahvusvahelised ettevõtted, nagu Vodafone, Amazon, Coca-Cola, DHL, Lidl, Puma jne.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.12.25, 10:06
Holidjob kavatseb muuta teenuste ja tööotsingu loogikat Baltimaades
On aasta 2025. Meil on GPS, tehisintellekt, isesõitvad autod, targad linnad ja humanoidrobotid, kuid kui on vaja leida töötajat, klienti või teenust, siis spetsiaalsete otsinguportaalide avamisel tunned end nagu aastas 2005. „Lae kuulutus üles ning jää lootma, et keegi märkab - midagi pole muutunud, kui välja arvata kuulutuste avaldamise tõusvad hinnad,“ ütleb uue veebipõhise otsinguteenuse Holidjob asutaja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele