• 13.12.23, 09:00

Mis on mikromotivatsioon ja miks on see hea?

Kas sind on motiveeritud midagi tegema, mis ei olnud tegelikult sinu eesmärk ja soov, vaid kellegi teise oma? Kui sa mõnele sellisele olukorrale mõtled, kuidas sa ennast tunned?
Kristi Jõeorg Pärnu Tarneahelakonverentsil 2020 Pärnu kontserdimajas
  • Kristi Jõeorg Pärnu Tarneahelakonverentsil 2020 Pärnu kontserdimajas
  • Foto: Raul Mee
Nüüd kujutle stsenaariumi, kus keegi pöördub sinu poole, uurib välja su tegelikud soovid ja kire ning pakub sulle midagi sellist, mis nende soovide ja kirega kas või natukenegi kokku läheb? Kuidas sa ennast nüüd tunned?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.03.26, 16:10
Ettevõtte väärtused ei peaks jääma seinale rippuma, vaid kajastuma tiimi tegudes
Ettevõtte väärtused ei peaks olema midagi sellist, mis ripuvad kenasti kujundatud plakatil kontori seinal ning millest tööle rutates mööda kõnnitakse, vaid sõnad, mis päriselt kannavad ning millest lähtutakse igapäevaseid otsuseid tehes. Sama lugu on tiimisündmusega – need saavad olla strateegiliseks tööriistaks organisatsioonikultuuri kujundamisel, mitte järjekordsed üritused, mille järele personalijuhi kalendris “tehtud” saab märkida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele