Personalijuht eesliinil | Analüüsi, kas sinu firmas on toimivad töötaja digipädevuse hindamise mõõdikuid

Digivalmidus ja digivõimekus ei ole sünonüümid, aga on tihedalt omavahel seotud. Mõlemad on ettevõtte või organisatsiooni eduka digitaliseerimise eelduseks, selgitab ettevõtete digitaliseerimise arendaja Maarit Vabrit-Raadla.
SinuLab.ee arendusjuht Maarit Vabrit-Raadla
  • SinuLab.ee arendusjuht Maarit Vabrit-Raadla
  • Foto: Autori erakogu
Järgneb ülevaade, mida need mõisted tähendavad ja kuidas nende abil oma organisatsioonis edukalt toimetada. Ära on toodud ka personalijuhtimise tarbeks sobilikud töötajate digipädevuse hindamise mõõdikud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 15:23
Forus Takso esindusautoteenus koos isikliku juhiga on kättesaadav ööpäevaringselt
Esindusautoteenus ehk transfeer tähendab, et ärikülalist ootab lennujaama saabumisväravas isiklik autojuht, kes viib ta hotelli või on kogu visiidi vältel esindusliku Mercedesega tema käsutuses. Teenust kasutatakse ka ettevõtte juhtide sõitudeks teise linna koosolekutele, delegatsioonide transpordiks väikebussidega, riigivisiitide protokollisõitudeks ning pidulikel puhkudel, näiteks pulmaautona.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele