• 07.10.24, 09:57

Tööpakkumiste arv langeb, konkurents kasvab

Kui möödunud aastal laekus kolmandas kvartalis tööpakkumistele keskmiselt 39 kandideerimisavaldust, siis tänavu on see number tõusnud 51-ni, selgub tööportaali CVKeskus.ee statistikast.
CVKeskus.ee värbamisjuht Grete Adler
  • CVKeskus.ee värbamisjuht Grete Adler
  • Foto: CVKeskus.ee
Suurim konkurents on kasvanud IT-sektoris, kus vaba ametikoha nimel konkureeris kolmandas kvartalis keskmiselt 60 kandidaati, mis on 64% enam kui aasta tagasi. „IT-sektor ei ole siiski Eesti kõige konkurentsitihedam valdkond,“ rõhutas CVKeskus.ee värbamisjuht Grete Adler. Tema sõnul on suurim konkurents hoopis assisteerivatel ametikohtadel, kus ühele tööpakkumisele laekus keskmiselt 83 avaldust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.25, 15:11
Kümme aastat koostööd ja üle saja töökoha: töötukassa aitab Ida-Virumaal tegutseval TNC-Componentsil kasvada
Kohtla-Järvel asuv TNC-Components on üks suurimaid mööblikomponentide, köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobide tootjaid Eestis. Selles, et üle 20 aasta tegutsenud ettevõte saaks usinalt kasvada ja areneda, on oma roll ka töötukassa Ida-Virumaa osakonnal. Just nende abil leitud inimestega on tänaseks täidetud suurem osa töökohtadest, mida on ettevõttes ühtekokku 115.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele