• 11.10.24, 12:58

Tööandjad heidavad valitsusele ette seaduste turbomenetlust

Ettevõtlusliidud mõistavad valitsusele saadetud pöördumises hukka riigi jätkuva kombe eirata hea õigusloome põhimõtteid. Näiteks jäetakse eelnõudele tagasiside andmiseks üksikud päevad või ei kaasata ettevõtluse esindajaid olulise mõjuga eelnõude juures üldse.
Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht Hando Sutter
  • Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuht Hando Sutter
  • Foto: Liis Treimann
Eesti Tööandjate Keskliit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja 38 ettevõtlusorganisatsiooni rõhutasid täna peaministrile saadetud pöördumises, et turbomenetlus kahjustab lisaks eelnõude sisule langevas majanduses hädavajalikku kindlustunnet. Kahjuks on riik vaatamata korduvale kriitikale selle praktikaga jätkanud, seisab tööandjate pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 09:27
Masinõpe tööelus: kuidas andmed otsusteks muutuvad
Tehisintellekti ja andmepõhiste otsuste roll ettevõtetes kasvab kiiremini kui kunagi varem. Ometi tunnevad paljud töötajad, et need teemad on liiga tehnilised või keerulised – justkui kuuluks masinõpe ainult IT-spetsialistidele. Tegelikult on pilt vastupidine: andmevõimekus on saanud oluliseks osaks pea igas ametis, olgu tegu klienditeekonna kujundaja, tootmisjuhi või analüütikuga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele