• 17.10.24, 11:23

Uue juhi otsing | CV on vaid professionaalne fassaad

Kõik oleme kuulnud lugusid, kus äsja värvatud juht lahkub töölt organisatsioonikultuuri ja väärtuste sobimatuse tõttu. Miks siis?
CV on vaid fassaad.
  • CV on vaid fassaad.
  • Foto: Photo by Resume Genius on Unsplash
Personalijuhile tasub aeg-ajalt meelde tuletada, et tänapäeva konkurentsitihedal tööturul ei piisa tippkandidaatide leidmiseks vaid suurte hulkade CV-de sirvimisest. Sihtotsing võimaldab personalijuhil leida mitte ainult kvalifikatsioonile vastavat kandidaati, vaid ka juhti, kelle väärtused ja motivatsioon sobivad ettevõtte kultuuriga, kirjutab personaliotsingu agentuuri partner Eela Velström.

Seotud lood

Uudised
  • 18.10.24, 09:33
Nõudlus julgeolekuekspertide järele kasvab: väljakutse personalijuhtide IT-talentide värbamisel
Küberohtude ja geopoliitiliste pingete kasvades on julgeolekuekspertide järele nõudlus Balti riikide avalikus sektoris kiiresti tõusmas. Uus uuring näitab, et 77% IT-juhtidest peab seda järgmise aasta üheks olulisemaks vajaduseks. Mida see tähendab personalijuhtidele ja kuidas leida spetsialiste, keda kõik vajavad?
  • ST
Sisuturundus
  • 17.12.25, 10:06
Holidjob kavatseb muuta teenuste ja tööotsingu loogikat Baltimaades
On aasta 2025. Meil on GPS, tehisintellekt, isesõitvad autod, targad linnad ja humanoidrobotid, kuid kui on vaja leida töötajat, klienti või teenust, siis spetsiaalsete otsinguportaalide avamisel tunned end nagu aastas 2005. „Lae kuulutus üles ning jää lootma, et keegi märkab - midagi pole muutunud, kui välja arvata kuulutuste avaldamise tõusvad hinnad,“ ütleb uue veebipõhise otsinguteenuse Holidjob asutaja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele