• 21.10.24, 10:00

Usk ideaalsesse töötajasse on lootusetult iganenud ja tööandjalegi kahjulik

Töökultuur, kus ületöötamine ja ajapuuduses tegutsemine on normaliseeritud, on kujunemas aina tõsisemaks probleemiks, arvab Tallinna Ülikooli personaliarenduse ekspert Katrin Aava.
Personaliarenduse ekspert Katrin Aava arvates on meie tööelus kahjulikult palju suhtumist, et hea töötaja on ületöötaja.
  • Personaliarenduse ekspert Katrin Aava arvates on meie tööelus kahjulikult palju suhtumist, et hea töötaja on ületöötaja.
  • Foto: Erakogu
“Sellist töökultuuri toidab üldisest ebakindlusest ja kärpesurvest tingitud kõrge ärevusfoon, surve aina vähemate vahenditega rohkem saavutada,” kirjeldab Aava.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 16:12
Pärnu tõestas rahvusvahelise konverentsiga, et suursündmused ei vaja suurlinna
Pärnu tõestas veenvalt, et rahvusvahelise tasemega konverentsi õnnestumiseks ei pea sihtkohaks olema suurlinn. Euroopa Turismikomisjoni (European Travel Commission, ETC) 11. aastakoosolek tõi 90 delegaati 25 riigist külmal veebruarikuul kuurortlinna, mida paljud neist polnud varem külastanud. Kiirelt sai selgeks, et Pärnu tugevused konverentsisihtkohana peituvad just selles, mis teeb linna eriliseks: kompaktsus, jalutajasõbralik keskkond, tugev spaakultuur, kohalik toit ja professionaalsel tasemel konverentsikeskused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele