Autor: Personaliuudised.ee • 18. jaanuar 2019

Pärnumaa 2018. aasta tööandja on Metsä Wood

Töötukassa tunnustas eile parimaid koostööpartnereid ja tööandjaid. Pärnumaa 2018. aasta tööandja tiitel anti Metsä Woodi Pärnu vineeritehasele. Mullu augustis ametlikult tööd alustanud tehases töötab aasta lõpu seisuga juba enam kui 100 töötajat. Täisvõimsusel tööle hakates saab Pärnu tehases tööd umbes 200 inimest.
Metsä Woodi esindajad auhinda vastu võtmas

„Kaks aastat tagasi tulid Metsä Woodi esindajad töötukassasse jutuga, et järgmiste aastate jooksul vajab Pärnusse tulev ettevõte endale 200 töötajat. Tänaseks on Metsä Wood värvanud Pärnus tööle umbes 100 inimest. Lisaks on kasutatud ka programmi „Tööta ja õpi” võimalusi ning töötajad on läbinud töötukassa toel koolitusi. Metsä Wood on töötukassale silmapaistev partner, keda iseloomustab oma töötajatest hoolimine, nad teevad kõik selleks, et nende juures oleks hea töötada. Metsä Woodi tulek Pärnusse on kindlasti väga oluline kogu Pärnumaale, sest lisandunud on palju väärt töökohti,” ütles Eesti Töötukassa Pärnumaa osakonna juhataja Gerli Mets.

„On suur au saada töötukassalt see tunnustav tiitel: oleme aasta jooksul palganud üle 100 töötaja ning see on olnud väga kiire, töörohke ja põnev aeg. Töötukassa tugi ja kogemused on meile palju abiks olnud. Usume, et hea koostöö jätkub ka edaspidi, sest palkame tehasesse järk-järgult töötajaid juurde,” ütles Pärnu tehase personalijuht Merite Liidemaa-Pärn.

„Pakume kõigile tööletulijatele põhjalikku koolitust, mis annab võimaluse töötada tehase eri liinidel,” kõneles Liidemaa-Pärn. „Metsä tehasesse tööle tulijatelt ei oodata seetõttu ka varasemat kogemust tööstuse valdkonnas. Pigem on tähtis huvi valdkonna vastu, valmisolek meeskonnatööks ja võimalus töötada vahetustega.” Uues tehasehoones on tagatud töötajate turvalisus. Töötajaskonna päralt on tänapäevased olme- ja puhkeruumid.

Liitu Personaliuudiste uudiskirjaga!
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700
Mirell SoaseppKonverentside programmijuhtTel: 55 565 456