• 16.06.22, 00:00

Tööjõupuudust saab teadlikult vähendada

Lisaks kasvavale tööjõupuudusele teeb tööandjatele muret tööjõuvoolavus. Circle K Eesti personalijuht ja Eesti Kaupmeeste Liidu tegevjuht annavad nõu, kuidas tööjõupuudust ja -voolavust vähendada.
Tööjõupuudust saab teadlikult vähendada
  • Foto: Liis Treimann
„Olukord tööjõuturul ning hoogne palgaralli on tekitanud olukorra, kus inimesed vahetavad töökohti väga kiiresti. Suur väljakutse on just uute inimeste sisseelamisperiood, sest tihti lüüakse juba katseajal käega ning liigutakse edasi. Eelkõige puudutab see noori, kellel on tänapäeval tohutult võimalusi,“ ütles Circle K Eesti personalijuht Piret Kask.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 16:12
Pärnu tõestas rahvusvahelise konverentsiga, et suursündmused ei vaja suurlinna
Pärnu tõestas veenvalt, et rahvusvahelise tasemega konverentsi õnnestumiseks ei pea sihtkohaks olema suurlinn. Euroopa Turismikomisjoni (European Travel Commission, ETC) 11. aastakoosolek tõi 90 delegaati 25 riigist külmal veebruarikuul kuurortlinna, mida paljud neist polnud varem külastanud. Kiirelt sai selgeks, et Pärnu tugevused konverentsisihtkohana peituvad just selles, mis teeb linna eriliseks: kompaktsus, jalutajasõbralik keskkond, tugev spaakultuur, kohalik toit ja professionaalsel tasemel konverentsikeskused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele