Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kas kaugtöö muudab büroohooned tondilossideks?

Kuuldused büroohoonete surmast on ennatlikud ja tugevasti liialdatud, kirjutab Domus Kinnisvara juhatuse liige Raul Reino ettevõtte blogis.
Raul Reino.
  • Raul Reino.
  • Foto: Erakogu
Ühelt poolt ei ole midagi imestada, et kaugtöö temaatika on sel aastal suure tähelepanu alla sattunud. Kui ikka riikide valitsused ütlevad, et püsige kodus ja ärge tööle minge, siis selge on, et tühjad klaas- ja betoonhooned panevad mõtlema teatud tüüpi kinnisvara jätkusuutlikkuse üle. Teisalt ei peaks ju kaugtöö kasutamine, paindlik töökorraldus, kodukontorid ja kõiksugu tänapäevased nn targa töö lahendused olema sedavõrd uudsed teemad, mis kirgi kütavad ning äkitselt büroohoonete kohale tumedad pilved tekitavad.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele