Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TOP: kes kulutab töötaja kohta enim?

Maksuameti uus tava avaldada igas kvartalis ettevõtete makstud maksude kõrval ka ettevõtete käive ja töötajate arv, annab ettevõtjatele ülevaatliku tööriista, millega oma konkurentidel silma peal hoida ja end teistega võrrelda.
TOP: kes kulutab töötaja kohta enim?
  • Foto: pixabay.com
Äripäev pani nende andmete põhjal esimest korda kokku TOP-i, mis näitab, kui palju tööjõumakse maksis ettevõte esimeses kvartalis ja kui palju tasus ta makse ühe töötaja kohta kuus. Järgmiste päevade jooksul avaldame veebis ka tööjõumaksude edetabelid iga sektori kohta eraldi, et ettevõtjatel ja ka töötajatel oleks põhjalik ülevaade nende sektoris toimuva kohta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.04.26, 12:46
Õige keskkond viib meeskonna ja äri kiiremini edasi
Meist igaüks on olnud koosolekul, kus slaidid vahetuvad, inimesed istuvad ümber laua, aga mõtted ei liigu. Midagi justkui toimub, kuid info kohale ei jõua. Sageli pole küsimus selles, mida tehakse, vaid kus seda tehakse – keskkond mõjutab meid rohkem, kui tunnistada tahame.

Viimased uudised

Uudised
  • 30.04.26, 11:00
Ohutus ei ole juhus: tööõnnetused sünnivad juhtimisotsustest
Aastaga vigastas end tööl üle 3000 inimese!
Uudised
  • 30.04.26, 09:45
Kogu tõde töökuulutuste kohta: AI paljastab nõrgad kohad
Kas su töökuulutus ütleb 5 sekundiga, millega on tegu?
  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 09:02
Eestis loodud Yester aitab luua selguse personalitöös
Uudised
  • 30.04.26, 09:00
Annika Essén-Suuronen: kui juht on vaid parandaja ja otsustaja, saab temast organisatsiooni pudelikael
Arvamused
  • 29.04.26, 10:30
Villu Teearu: vaibkoodimise riskikoht on liigne uljus
Lause “ma ei oska“ asendub küsimusega ”kuidas ma peaks seda ülesannet masinale turvaliselt ja mõistlikult kirjeldama“.
Uudised
  • 29.04.26, 09:45
Rinel Pius palgadirektiivist: suur töö on veel kõigis kolmes riigis ees
Investor Kristi Saare: “Mind maksumaksjana vihastas, kui minister ütles, et maksame trahvi - minu rahaga makstakse neid mõttetuid trahve”
Uudised
  • 29.04.26, 09:43
Lisatöö pole enam valik: iga neljas töötaja otsib lisasissetulekut
Arvamused
  • 29.04.26, 09:00
A mis see HR teeb muidu?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele