• 08.11.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Puidutööstustest on parim palgamaksja Fenestra

Puidutööstustest maksab parimat palka Fenestra, kelle 102 töötaja keskmine kuutasu oli mullu 2242 eurot.
Fenestra tootmine
  • Fenestra tootmine
  • Foto: Eiko Kink
Kokku on puidutööstuseid sektori palgaedetabelis 106 ettevõtet. Oktoobri lõpus ilmub Äripäeva Palga TOP, kus on reastatud ettevõtted keskmise kuutasu järgi. Edetabelisse pääsemiseks pidi töötajate arv olema mullu 10 või rohkem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.25, 12:07
Tark tööajaarvestus loob korra majja
„Kui tööaega registreeritakse seadmete abil, siis kaob ära üks inimlik faktor – soov aega omakasu eesmärgil painutada,” selgitab kassa-, läbipääsu-, töö- ja tööajaarvestuse süsteemide arendaja Ektaco konsultant Marko Kizant. „Kui inimene teab, et iga minut fikseeritakse, kaob tal motivatsioon süsteemiga mängida. See tekitab distsipliini, sest kõik teavad, et töötatakse samadel alustel.”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele