• 24.11.20, 05:40

ERGO personalijuht: kõigi projektide õnnestumiseks on tähtis juhi toetus

Sel aastal alustas ERGO pere- ja töötajasõbraliku tööandja märgise taotlemist, osaledes sotsiaalministeeriumi loodud samanimelises projektis.
ERGO personalijuht Evelin Roasto.
  • ERGO personalijuht Evelin Roasto.
  • Foto: Helen Kattai
ERGO kindlustuses töötab üle Eesti 250 töötajat, meie organisatsioonikultuur on tugev ja töötajate pühendumus suur. Pere- ja töötajasõbraliku tööandja programmiga liitusime selleks, et end analüüsida, saada veelgi paremaks selles, mida teeme, ning jagada häid mõtteid ka teiste organisatsioonidega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:38
Otsid enamat kui nelja seina? Avasta seminar, mis päriselt inspireerib!
Kas Sinu meeskond vajab uut hingamist, värskeid ideid ja keskendumist, mis ei kao juba pärast lõunapausi? Siis on aeg murda tavapärastest seinadest välja ja korraldada oma järgmine seminar, strateegiapäev või tiimikoosolek kohas, kus mõtted hakkavad päriselt liikuma – Fra Mare Thalasso Spas Haapsalus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele