Kaks lepingut ja ületundidelt kokku hoitud raha ...
Kui seaduse järgi tuleb ületunnitöö eest töötajale anda kas tasulist vaba aega või maksta 1,5-kordset töötasu, siis Euroapteek on leidnud viisi maksta apteekritele ületundide eest tavalise suurusega tasu, kirjutas Äripäev möödunud nädalal.
Äripäevaga rääkinud Euroapteegi töötajad palusid allikakaitset, sest nagu selgub nende töölepingust, on suupaotamise eest võimalik saada üsna lihtsalt kopsakas trahv.
Foto: Andras Kralla
Äripäevaga rääkinud apteekrite sõnul on neil paralleelselt kasutusel kaks lepingut.
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!