Iga uue ameti vastuvõtmisel ja ka juhiks kasvamise algusteel on ilmselt suurimaks väljakutseks enesekindluse leidmine. Arengu eelduseks on aga ettevõtte tugi ja enda tahe – samamoodi ka see, kui kõrgele lagi enda jaoks mõeldakse.
Elisa arendajate tiimijuht Joosep Põllumäe
  • Elisa arendajate tiimijuht Joosep Põllumäe
Tänapäeval vahetatakse töökohti ja tööandjaid sagedamini kui vanemad generatsioonid seda tegid. Eriti on seda märgata noorema põlvkonna puhul. Tihti on põhjuseks see, et n-ö kingad on väikeseks jäänud ja suuremaid samas organisatsioonis võtta ei ole. Teiseks aga asjaolu, et aegunud juhtimisvõtted ei ühti töötajate soovidega või puudub vastastikune usaldus. Samas võib edukalt karjääri arendada ka ettevõtte sees, kui organisatsioonikultuur seda toetab ja töötaja ka ise seda tahab.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele