Oleme haridusteel omandanud hulgaliselt eri oskusi, alates lugemisest ja arvutamisest kuni autojuhtimiseni välja. Milliste võtetega aga reguleerida paremini oma sisemaailma ehk kuidas saada hakkama emotsioonide ja sundmõtetega, seda meile õpetatud pole. Sellised oskused kopeerime tavaliselt vanematelt ja hiljem arendame neid oma isikliku kogemuse baasil, aga väga harva oleme neid teadlikult edasi arendanud nii, nagu kunagi näiteks lugemisoskusega tegime. Tegelikult oleks vaja ka neid oskusi teadlikult ja süstemaatiliselt arendada. Teadliku Muutuse Kunst annab praktilised ja efektiivsed tööriistad, kuidas oma sisemaailma takistustest - segavatest ja energiat raiskavatest emotsioonidest ja mōtetest vabaneda. Ehk vōib öelda, et need lahendused on universaalsed igale inimesele.
Juhtide puhul lisandub siia aga veel vastutus teiste inimeste eest. Kui juhi enda sisemaailma juhtimise oskused on kesised, siis ei oska ta ka oma meeskonda selles vallas aidata. Tänapäeval on aga enamik juhi ülesannetest ja vastutusest seotud just meeskonna ja selle hakkamasaamisega. Meeskonna hakkamasaamine on aga otseselt seotud selle liikmete oskustega väljakutsetega toime tulla. Just seetōttu on sisemaailma tööriistade oskuslik kasutamine juhtide juures eluliselt oluline.
ettekande ja viib läbi praktikumi teemal „Teadliku Muutuse Kunst“. Meetodi looja Ingvar Villido on programmi edukalt eksportinud mitmesse Euroopa riiki ja ka USAsse olles seega esimene koolitaja, kes on teinud eduka läbimurde ka väljaspool Eestit.Ville Jehe teeb 20. aprillil toimuval
psühholoogiakonverentsil "Elluviimine"