Tööinspektsioon annab igal aastal välja hea töökeskkonna auhinda ettevõtetele, kus seatakse esikohale töötajate ohutus ja nende tervise hoidmine. Sel aastal on oodatud lisaks ka kogemuslood eriolukorra ajal ohutu töökeskkonna loomisest.
Tööinspektsiooni peadirektori Maret Maripuu sõnul on iga aastaga rohkem ettevõtteid, kes väärtustavad tööohutuskultuuri. „Eriolukorras pöörati tööohutusele ja -tervishoiule erakordselt suurt tähelepanu, sest mõisteti selle olulisust ettevõtte jätkusuutlikkusele. Loodame siiralt, et saadud kogemus jätkub ka edaspidi ja näeme üha süsteemsemat lähenemist ohutule töötamisele ning tervise hoidmisele,” ütles Maripuu. „Hea töökeskkonna tunnustusega soovime tõsta esile ettevõtteid, kes on teinud rohkem kui seaduses esitatud nõuete täitmiseks vajalik ja kes võiksid olla teistele eeskujuks,” lisas Maripuu.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.