Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallink valmistub Soomes koondamiseks
Tallink Silja alustab Soome ametiühingutega läbirääkimisi ettevõtte maapealse personali koondamise üle, kirjutab Helsingin Sanomat ettevõtte pressiteatele tuginedes.
Tallink teatas, et alustab ettevõtte suuremahulist reorganiseerimist, mis tähendab potentsiaalselt tuhandete töötajate koondamist või nende töökohtade ümbertegemist.
Tallinki konkurent Läänemerel Viking Line teatas eile, et alustab läbirääkimisi 200 inimese osaajaga töötamiseks, sundpuhkusele saatmiseks ja koondamiseks Soomes, Rootsis, Eestis ja Ahvenamaal.
Tänapäeval on üks suurimaid väljakutseid tööandjana see, kuidas hoida töötajad terved, motiveeritud ja produktiivsed. Ergonoomiline töökeskkond ei ole enam lihtsalt mugavus vaid strateegiline investeering, mis vähendab tööga kaasnevaid terviseriske ning parandab ettevõtte tulemuslikkust.