Kogu maailmas kehtivate piirangute tõttu pole pikaajalistel prognoosidel enam mõtet ja nii oleme ka meie aastaplaani asemel teinud plaane ühe kuu kaupa, ütleb tubakatootja Philip Morris Baltikumi inimeste- ja kultuurijuht Asta Sakalauskaitė.
- Asta Sakalauskaitė märgib, et veebipõhise töö suurim puudus on vähene sotsiaalne suhtlus, mis võib üksi elavatele inimestele veel lisaks üksinduse tunnet tekitada. Foto: Judita Grigelytė
Sakalauskaitė märgib, et kõik Philip Morris Internationali (PMI) üle maailma asuvad tehased on töökorras ja pandeemiaga seotud piirangud pole tootmist õnneks märkimisväärselt mõjutanud. „Kui pandeemia meid tabas, siis võtsime kasutusele mitmeid täiendavaid meetmeid töötajate ohutuse ja tegevuse järjepidevuse tagamiseks. Rakendasime oma tehases mitmesuguseid ettevaatusabinõusid,” räägib ta intervjuus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.