Ainult tellijatele
Autor: Meeli Miidla-Vanatalu • 20. oktoober 2021
Ainult tellijatele

Kas töökorralduse reeglid peab töötajale teatavaks tegema kindlasti allkirja vastu?

Töölepingu seaduse § 5 lõike 1 punkti 11 järgi peab töölepingu kirjalikus dokumendis sisalduma viide tööandja kehtestatud töökorralduse reeglitele ehk need reeglid ei ole töölepingu osa, mida töötaja peab kindlasti allkirjastama.
Autor: Pexels

Samas vaidluse korral peab just tööandja suutma tõendada, et töötaja oli kehtivatest reeglitest teadlik ning tal oli reaalne võimalus nendega tutvuda.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Personaliuudised.ee toetajad:
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Helle-Mai LambingPersonaliuudised.ee toimetajaTel:
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700
Liina AruKonverentside programmijuhtTel: 5559 1230