Uuring: enamik töötajatest on puhkuse ajal tööd teinud
Värskest CV.ee uuringust selgub, et 70% töötajatest on puhkuse ajal tööd teinud. Põhjuseid, miks puhkuse ajal tööd tehakse, on mitu. 28% vastanud töötajatest peab puhkuse ajast tegema lisatööd lisaraha teenimiseks.
Ligi viiendik töötajatest eeldab, et nad peavad puhkuse ajal olema tööandjale kättesaadavad.
Foto: Andras Kralla
Novembris tehtud uuringuga sooviti saada selgem pilt sellest, milline on nii tööandjate kui töötajate suhtumine puhkuse ajal töötamisse. Uuringu küsimustele vastas kokku 2312 töötajat ning 216 ettevõtet.
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.