Tuntud näitleja läks eduka karjääri kõrvalt uut eriala õppima
Näitleja Ursula Ratasepp.
Autor: Mihkel Maripuu / Postimees / Scanpix
Saates „Tegijalt tegijale“ on külas tunnustatud näitleja Ursula Ratasepp, kes astus äsja sisse Tallinna Ülikooli, kus asub õppima eripedagoogikat.
Kas mitmeid preemiad noppinud näitlejanna tahab tõesti eriala vahetada? Miks eduka karjääri kõrvalt õppima minna? Mida annab enesetäiendamine? Miks usub Ursula Ratasepp elukestvasse õppesse? Ja, mis peamine, kuidas tagada, et endaga igav ei hakkaks?
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Personaliuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.