Kui ümbritsev müra on suur ja me peame suhtlema kolleegidega läbi arvutiekraani, ei saa me inimese kohta piisavalt infot ja võime jääda eelarvamuste lõksu. Meie meeled kompenseerivad puuduva info, need tühimikud täidame me ise, ütleb juhtimistreener Ivar Lukk.

- Tehnoloogia poolt juhitud maailmas tuleb empaatilisust pidevalt arendada, ei väsi coach Ivar Lukk toonitamast.
- Foto: Andras Kralla
Tänaste juhtide suurimaks väljakutseks on kolleegidest päriselt aru saada. Meie intuitsioon on tihti parem, kui me seda ise usume, kinnitab Master Certified Coach’i kvalifikatsiooniga Lukk. Tehnoloogia poolt juhitud maailmas tuleb empaatilisust pidevalt arendada, kusjuures praktiline töö algab alati oma tunnete ja emotsioonide jälgimisest. Seejärel tuleb aru saada, kuidas tunneb end teine osapool, olles saanud infot sinu poolt antud viisil ja stiilis, lisab Lukk.
Lisaks tuleb saates juttu Äripäeva juhtimiskonverentsi
„Coaching 2022. Vastupanu“ peaesineja Michael Bungay Stanieri raamatust
„Coaching’u harjumus. Räägi vähem, küsi rohkem ja muuda oma juhtimisviis igaveseks“. Ka sellest, mille poolest see bestseller teiste samateemaliste raamatute seast esile tõuseb.
Saadet juhib Urmas Kamdron.
Saadet saab järelkuulata siit:
https://bit.ly/3GDPFlB
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!