Kui töötaja hakkab tööl käituma viisil, mis tekitab kahtlusi, kas tema vaimse tervisega on kõik korras, siis kuidas peaks tööandja käituma?
Üha rohkem kajastub meedias, et suurel osal täiskasvanutest esineb vaimse tervise häireid, millest sagedasemad on depressioon, ärevus- ja sõltuvushäired. Töösuhete puhul on peamiselt käsitletud tööstressist tulenevaid ohte ning tööstressi ennetamist ja tõrjumist. Tähelepanu ei ole aga pööratud sellele, millised on töötajate ja tööandjate õigused ning kohustused olukorras, kus töötajal on diagnoositud psüühikahäire või esineb kahtlus häire olemasolus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!