• 10.03.17, 13:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Paarisuhted töökohal

Millal peaksid töökaaslased informeerima tööandjat nende vahel tekkinud suhtest? Kuidas saab ülemus hoida õiget tasakaalu armunute privaatsuse austamise ja ärihuvide kaitsmise vahel?
Paarisuhted töökohal
  • Foto: pixabay.com
Paljudele tööandjatele ei meeldi USA-s levinud „armastuslepingud” või „konsensusliku suhte kokkulepped”, sest need häirivad isiklikku elu ja pakuvad mõnes riigis kasinat kaitset võimaliku seksuaalse ahistamise korral juhul, kui suhe läheb hapuks. Siiski nõutakse enamikus firmades juba tööle asudes, et kõik potentsiaalselt tõsised suhted töötajate vahel – eriti ülemuse ja otsese alluva vahel – tehtaks avalikuks. Tööandjal ei saa olla midagi suhete ega armumise vastu ja selle keelamine ei toimiks. Tekkinud suhteid saab eeskirjadega reguleerida, sest need võivad mõjutada äritegevust, samuti võib tekkida vajadus viia üks armunutest üle teise osakonda.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.25, 15:11
Kümme aastat koostööd ja üle saja töökoha: töötukassa aitab Ida-Virumaal tegutseval TNC-Componentsil kasvada
Kohtla-Järvel asuv TNC-Components on üks suurimaid mööblikomponentide, köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobide tootjaid Eestis. Selles, et üle 20 aasta tegutsenud ettevõte saaks usinalt kasvada ja areneda, on oma roll ka töötukassa Ida-Virumaa osakonnal. Just nende abil leitud inimestega on tänaseks täidetud suurem osa töökohtadest, mida on ettevõttes ühtekokku 115.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele