• 06.11.25, 11:16

Aasta ettevõtte juht Martin Sutrop: “Keegi ei lähe tööle selleks, et teha nürimeelset tööd”

Tänavuse Aasta ettevõtte ja Aasta eksportööri Tech Groupi meeskonna siht on selge - kasvatada Eesti tööstuse nutikust ja tehnoloogilist võimekust. “Keegi ei lähe tööle selleks, et teha nürimeelset tööd,” ütles ettevõtte juht Martin Sutrop auhinnatseremoonia järel Äripäeva raadiole.
Aasta ettevõtte tiitliga pärjatud Tech Groupi juht Martin Sutrop on tänavu ka aasta töösturi finalistide seas.
  • Aasta ettevõtte tiitliga pärjatud Tech Groupi juht Martin Sutrop on tänavu ka aasta töösturi finalistide seas.
  • Foto: Rene Riisalu
Sutropi sõnul näitab saadud tunnustus, et Eestis osatakse väärtustada ka traditsioonilist tööstust, mitte ainult tehnoloogiaettevõtteid. “Kuigi Eestis räägitakse palju iduettevõtetest ja digitehnoloogiast, on väga suur osa inimestest seotud tööstusega. Kui tunnustatakse mõnda edumeelset ja innovatiivset tööstusettevõtet, võib see motiveerida ka teisi oma ärimudelit ja ambitsiooni kõrgemale seadma,“ lisas Sutrop.

Seotud lood

Uudised
  • 04.11.25, 11:00
Eesti tööandjad kasutavad coaching’ut, et kasvatada kultuuri, mitte lihtsalt oskusi
Teadlikkus kasvab, praktika alles kujuneb!
Üha enam tööandjaid mõistab, et coaching ei ole pelgalt arendustööriist, vaid viis kujundada organisatsioonikultuuri, kus juhid kuulavad ja inimesed kasvavad. Järgmine samm on muuta see teadlikuks ja kestvaks osaks igapäevasest juhtimisest.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.10.25, 14:23
Mobiilne kokteilibaar Booze Mule tuleb kohale ja tõmbab sündmuse käima
Olgu tegu era- või firmapeoga, pulma või sünnipäevaga, neis kõigis on üks asi, mis jääb meelde ning muudab atmosfääri – see on kokteil. Soovist sündmusest meeldejääv teha ning klassikaks kujunenud rumm-koola segust midagi põnevamat pakkuda, sai alguse Hans Kaigase loodud mobiilse kokteiliteenuse ettevõte Booze Mule.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele