Autor: Personaliuudised.ee • 18. oktoober 2019

Äripäev pälvis peresõbraliku ettevõtte kuldmärgise

Eile toimus peresõbralike tööandjate tunnustusüritus, kus ühena üheksast ettevõttest pälvis kuldtaseme märgise ka Äripäev.
Äripäeva müügidirektor Erika Truuverk.
Autor: erakogu

Äripäeva osalusel anti töötajasõbraliku ettevõtja auhinda välja aastatel 2000 kuni 2015. Siis oli see konkurss, kus võitjad selgusid küsitluse tulemusel. 2016. aastal võttis sotsiaalministeerium projekti üle ja see muudeti süsteemse ettevalmistusega ja lõpphindamisega arengukavaks.

„Kui kolm aastat tagasi sellesse projekti sisenesime, ei kujutanud täpselt ette, mis ees ootab. Täna on seda suurem heameel kõrgeima, kuldtaseme märgise saavutamise üle. Oleme pühendunult ja teadlikult viimased 20 aastat organisatsioonikultuuri arendanud töötajaid väärtustava ja austavana. Selle tulemuseks on ühistunne üle organisatsiooni, julged algatused, mis tulevad töötajatelt ja vaatamata kohati päris pingelisele töötsüklile on Äripäevas fun töötada. Peresõbralik olek ei ole Äripäeva jaoks projekt. See on protsess, mille nimel pingutame iga päev ja see ei lõppenud selle märgise saamisega,” ütles Äripäeva peadirektori asetäitja Toomas Truuverk.

Sotsministeeriumi pressiteates on kirjas rohkem tausta ja ka teised võitjad.

Jaga lugu
Personaliuudised.ee toetajad:
Helen RootsPersonaliuudised.ee juhtTel: 55 988 223
Cätlin PuhkanPersonaliuudised.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700
Liina AruKonverentside programmijuhtTel: 5559 1230