Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Juhid: laske inimestel puhata ja ärge palka vähendage

Kriis on, kuid sellest väljatulemiseks tuleb hoida oma allesjäänud töötajaid, sest ilma nendeta on plaanide elluviimine võimatu, tõdesid juhid Pärnu finantskonverentsil. Oluline on siiski hoida ka rahapuhvrit.
Juhid nentisid Pärnu finantskonverentsil, et oluline on kriisis säilitada rahapuhvrit, kuid hoida seejuures oma töötajaid.
  • Juhid nentisid Pärnu finantskonverentsil, et oluline on kriisis säilitada rahapuhvrit, kuid hoida seejuures oma töötajaid.
  • Foto: Raul Mee
„Kui inimene on keldris kuus kuud töötanud, siis tehke temaga koos üks jooksuring ja ärge tema palka vähendage,“ vastas Bigbanki juhatuse liige Argo Kiltsmann Äripäeva peadirektor Igor Rõtovi küsimusele, et mida ta finantsjuhtidele praegu soovitaks. „Inimesed on kindlasti kõige tähtsamad, ilma nendeta ei tee te midagi ära – plaan võib olla, aga keegi peab selle ka ellu viima,“ rõhutas Kiltsmann.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 09:02
Eestis loodud Yester aitab luua selguse personalitöös
Kui personalitöö on jaotunud Excelite, e-kirjade ja erinevate süsteemide vahel, võib ühel hetkel kuluda rohkem aega info otsimisele kui otsuste tegemisele. Puhkuseinfo ei pruugi klappida, dokumendid liiguvad edasi-tagasi ja juhtidel puudub reaalajas ülevaade toimuvast. Sellises olukorras tekivad paratamatult vead, topelttöö ja segadus. Nii see olema ei peaks.

Viimased uudised

Uudised
  • 04.05.26, 11:30
Vanema nõusolekust ei piisa: mida peab teadma alaealise tööle võtmisel
Uudised
  • 04.05.26, 10:45
Juht, kes päästab kõiki, kasvatab sõltuvust
Uudised
  • 30.04.26, 11:00
Ohutus ei ole juhus: tööõnnetused sünnivad juhtimisotsustest
Aastaga vigastas end tööl üle 3000 inimese!
Uudised
  • 30.04.26, 09:45
Kogu tõde töökuulutuste kohta: AI paljastab nõrgad kohad
Kas su töökuulutus ütleb 5 sekundiga, millega on tegu?
  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 09:02
Eestis loodud Yester aitab luua selguse personalitöös
Uudised
  • 30.04.26, 09:00
Annika Essén-Suuronen: kui juht on vaid parandaja ja otsustaja, saab temast organisatsiooni pudelikael
Arvamused
  • 29.04.26, 10:30
Villu Teearu: vaibkoodimise riskikoht on liigne uljus
Lause “ma ei oska“ asendub küsimusega ”kuidas ma peaks seda ülesannet masinale turvaliselt ja mõistlikult kirjeldama“.
Uudised
  • 29.04.26, 09:45
Rinel Pius palgadirektiivist: suur töö on veel kõigis kolmes riigis ees
Investor Kristi Saare: “Mind maksumaksjana vihastas, kui minister ütles, et maksame trahvi - minu rahaga makstakse neid mõttetuid trahve”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele