Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinna linn pikendas esimese haiguspäeva hüvitamist mai lõpuni
Tallinna linnavolikogu pikendas esimese haiguspäeva toetuse maksmist kuu aja võrra ehk mai lõpuni.
Tallinna linn maksab tallinlastele esimese haiguspäeva eest toetust 30 eurot, toetust saab küsida tagasiulatuvalt alates 25. märtsist väljastatud haiguslehe alusel.
Go Bus võttis kasutusele uue digitaalse bussitellimise keskkonna, kus klient saab pärast reisiandmete sisestamist kohe ülevaate saadaolevatest bussidest ja esialgsest hinnast. Nii saab transpordi planeerimisega kiiresti edasi liikuda hinnapakkumist ootamata.