• 27.05.21, 05:31

Rahulolu-uuring toob tõe päevavalgele

Praegu on õige aeg hinnata, kuidas töötajad on koroonaaja muutustega kohanenud, kas nad on töökorraldusega rahul ja millised on kitsaskohad ning kas organisatsiooni juhtkonnal oleks vaja töökorralduses midagi parandada või täiendada.
Pille Hillep (vasakul)
 ja Riin Pärnamets
 Eesti Uuringukeskusest
  • Pille Hillep (vasakul) ja Riin Pärnamets Eesti Uuringukeskusest
Iga viies kodukontoris töötav eestimaalane on uuringute järgi rahulolematu (Eurofound 2020). Nüüdseks on üle aasta möödas sellest, kui tööelu korraldus paljudes sektorites pea peale pöörati. Eelmise aasta märtsis olid ettevõtted üleöö olukorras, kus pidid muutma oma tööprotsesse – paljud töötajad kolisid harjumuspärasest töökeskkonnast kodukontorisse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.25, 15:11
Kümme aastat koostööd ja üle saja töökoha: töötukassa aitab Ida-Virumaal tegutseval TNC-Componentsil kasvada
Kohtla-Järvel asuv TNC-Components on üks suurimaid mööblikomponentide, köögi- ja vannitoamööbli ning garderoobide tootjaid Eestis. Selles, et üle 20 aasta tegutsenud ettevõte saaks usinalt kasvada ja areneda, on oma roll ka töötukassa Ida-Virumaa osakonnal. Just nende abil leitud inimestega on tänaseks täidetud suurem osa töökohtadest, mida on ettevõttes ühtekokku 115.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele