• 08.06.21, 15:01

1. juulist jõustub vanemahüvitiste ajutine meede

Perehüvitiste seaduse ja töölepingu seaduse muudatused teevad vanemahüvitise arvutamise koroonakriisis kannatanutele soodsamaks ning muudavad sujuvamaks peretoetuste maksmise õppeaasta alguses.
1. juulist jõustub vanemahüvitiste ajutine meede
Vastuvõetud seaduseelnõuga muudetakse vanemahüvitise suuruse arvutamist nii, et lisaks haigus- ja hoolduslehel oldud ajale arvatakse arvestusperioodist välja ka töötukassas töötuna arvel oldud aeg. See võimaldab vältida lastesaamise edasilükkamist töötusest tingitud väiksema vanemahüvitise tõttu ning tagada koroonakriisi tõttu töö kaotanud vanemahüvitise saajate parem toimetulek.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.08.25, 12:29
Roosta Puhkekülast on saanud aastaringne meeskondade lemmik
Kujutlege ette tööpäeva, kus meeskonnakoolitus või koosolek tähendab slaidide ja kohvipauside kõrval rahu ning männimetsa vaikuses tehtud otsuseid. Ühist lõbusat olekut mitte kontoriseinte vahel, vaid loodusmatkal või saunakuumuses. Just sellist mõnusat ja innustavat keskkonda pakub Roosta Puhkeküla septembrist maini, mil suvine suurem sagimine on möödas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele