Värsketel andmetel on 45 protsendil Eesti palgatöötajatest selline töökoht, millega nad ei ole üldse rahul. 37% vastanutest tunneb, et nad töötavad keskpärastes tingimustes. See tähendab, et enamik Eesti tööandjaid ei paku töötajatele selliseid töötingimusi, mille puhul töötajad end hästi tunneksid, selgus If Kindlustuse uuringust.
If Kindlustuse Baltikumi personalidirektor Liina Kesküla
  • If Kindlustuse Baltikumi personalidirektor Liina Kesküla
  • Foto: Andres Laanem
Uuringu tulemustest võib järeldada, et töökeskkonna kõigis osades – juhtimine, meeskonnatöö, heaolu ja töö sisukus – on teatud probleemid, millega tuleb arvestada. Töötajad kalduvad kartma oma ülemusi, neil on pidev vastumeelsus töölemineku suhtes, nad kipuvad kannatama mõttetusetunde ja tunnustuse puudumise all. Ka pandeemia võis mõnda neist murekohtadest süvendada.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele