• 21.09.22, 08:23

Logistikasektori palgaraport 2022 II kvartal

Logistikauudised teevad Statistikaameti värskete andmete põhjal traditsioonilise ülevaate, millised olid tarneahelajuhtide, logistikute, veoautojuhtide, bussijuhtide ja pakiautojuhtide keskmised mediaanpalgad tänavu teises kvartalis ning kuidas need on muutunud võrreldes aastataguse ajaga.
Suurima palgatõusu on aastaga läbi teinud tarneahelajuhid, kelle keskmine mediaanpalk ületas 2000 euro piiri
  • Suurima palgatõusu on aastaga läbi teinud tarneahelajuhid, kelle keskmine mediaanpalk ületas 2000 euro piiri Foto: Pixabay
Tarneahelajuhtide palk ületas 2000 euro piiri

Seotud lood

Uudised
  • 15.09.22, 13:00
Personalitöötajate palgaraport: muutused on olnud huvitavad
Värske palgastatistika näitab, millist palka teenisid personali valdkonna töötajad 2022. aasta II kvartalis. Uurime, kuidas jaguneb valdkonnas meeste ja naiste osakaal ja mis suuna on võtnud palgalõhe.
Uudised
  • 20.09.22, 08:28
Tootmisjuhtide palgaraport 2022 II kvartal: keskmine palk läheneb 3000 eurole
Tööstusuudised teevad ülevaate, millised on statistikaameti palgarakenduse andmetel töötleva tööstuse tootmisjuhtide mediaan- ja keskmised palgad 2022. aasta 2. kvartalis maakondade lõikes.
Uudised
  • 19.09.22, 09:30
Raamatupidamistöötajate palgaraport 2022 II kvartal: palgad on tõusutrendis
Missugune oli raamatupidajate, pearaamatupidajate ja raamatupidamistöötajate palk II kvartalis? Raamatupidaja.ee uuris, kellel palk kasvas, kellel vähenes ja kus saavad raamatupidamistöötajad parimat palka.
Uudised
  • 16.09.22, 10:27
Kaubandussektori palgaraport: sooline palgalõhe on endiselt murettekitav
Statistikaameti II kvartali palgaandmetest selgub, et kaubandusvaldkonnas teenivad naised endiselt meestest vähem palka ja käärid töötasude vahel on üsna suured, vahendab Kaubandus.ee.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.12.24, 08:00
Kuidas võrdsus ja mitmekesisus organisatsiooni ja selle töötajaid aitavad?
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele