Elisa välikontor naaseb: tule tööta värskes õhus!

Woman outdoors sitting on grass with laptop (selective focus)
Woman outdoors sitting on grass with laptop (selective focus)

Uudsete tööviiside ja kaugtöö eestvedaja Elisa kutsub täna Ülemiste City kogukonnapäeval kõiki linlasi taaskord välikontorisse värske õhu kätte töötama.

Tänavune soe ja päikesepaisteline Eesti suvi on harv nähtus, mille üle iga aasta rõõmustada ei saa. Suviste ilmade nautimiseks ja halli kontorinädala murdmise nimel kutsume kõiki töökaid inimesi veetma tänast tööpäeva Elisa välikontoris Ülemiste City kogukonnapäeval.

Elisa personalijuht Kaija Teemägi sõnab, et välikontori korraldamine annab inimestele võimaluse proovida, kuidas on tööd teha asukohast sõltumatult. „Tänavu on meil plaanis teha kokku neli välikontorit üle Tallinna, et võimalikult palju erinevaid ettevõtteid ja töötajaid saaks positiivse kaugtöö kogemuse.“

Elisa on erinevaid uudsete tööviiside meetodeid kasutusele võtnud juba mitmeid, alustades kaugtöö kuni lõpetades ajatöö erinevate vormideni, nagu näiteks kuuetunnised tööpäevad esindustes ning neljapäevased töönädalad telemüügis. „Kui alustasime kaugtöö juurutamisega Elisas, saime üksjagu tagasisidet teistelt ettevõtetelt, et see on töötajaid vägagi motiveeriv ja vahva võimalus, kuid meil seda kahjuks teha ei saa,“ räägib Kaija Teemägi. „Oleme ka siin Eesti turul jätkuvalt eestvedaja rollis, sest alati saab pilti vaadata laiemalt. Kui pole võimalik teha kaugtööd, on võimalik teha ajatööd ning nii olemegi vastavalt töö iseloomule töömetoodikasse sisse toonud ka lühema tööpäeva või töönädala võimalused.“

Elisa välikontor on varustatud kiire mobiilse interneti ja tasuta kohviga ning on avatud kõigile töökatele linlastele kella 9-15.00 Ülemiste City linnakus rohelisel muruplatsil. Kogukonnapäeva puhul on kohal erinevad toitlustajad ja ettevõtted nagu Peugeot, Maksu- ja Tolliamet ja World Cleanup Day.

Elisa pop-up välikontorites saab töötada veel juulis ja augustis Tallinna eri paigus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Personaliuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Tööriistad

Peopaik

Pidupäev Kuulsaalis

Pane pidu veerema Kuulsaalis! Lõbus ajaveetmine ja mõnusad söögid-joogid muudavad Sinu pidupäeva kõigile meeldejäävaks!

Sündmused Lennusadamas on kordumatud

Suur sündmus väärib olenemata külaliste arvust suure algustähega peopaika. Üheks selliseks on kahtlemata Lennusadam koos vesilennukite angaariga, mis rajati sada aastat tagasi Vene tsaar Nikolai II korraldusel, osana Peeter Suure merekindlusest. Ainulaadne arhitektuuripärl on Paksu Margareeta kõrval teiseks koduks Eesti Meremuuseumile.

Valdkonna töökuulutused