• 28.08.19, 09:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti personalijuht kiivide maal

On kesksuvi. Aeg, mil justkui kõik seisab. Eriti veel kell 9 hommikul. Võtan Skype-kõne Uus-Meremaale. Teisel pool maakera vastab minu unisele tervitusele reibas ja rõõmus hääl – minust juba üheksa tundi selles päevas rohkem olnud ja tööpäeva lõpetanud Helo Tamme.
Perega 24. veebruaril Hunua kose juures.
  • Perega 24. veebruaril Hunua kose juures.
  • Foto: Helo Tamme
Seal on kell 18.00. Meil on sooja 28 kraadi, Helol vaid 16 kraadi. Ometigi kord, kui saame oma soojusega silma paista! „Talved ongi siin sellised nagu Eesti kevaded ja sügised, isegi pigem nagu meie jahedad suved. Ja kui praegu on ajavahe Eestiga üheksa tundi, siis järgmisel kellakeeramise perioodil keerame kellasid hoopis vastupidises suunas – ajavahe paisub 11-tunniseks,” selgitab Helo.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.25, 12:07
Tark tööajaarvestus loob korra majja
„Kui tööaega registreeritakse seadmete abil, siis kaob ära üks inimlik faktor – soov aega omakasu eesmärgil painutada,” selgitab kassa-, läbipääsu-, töö- ja tööajaarvestuse süsteemide arendaja Ektaco konsultant Marko Kizant. „Kui inimene teab, et iga minut fikseeritakse, kaob tal motivatsioon süsteemiga mängida. See tekitab distsipliini, sest kõik teavad, et töötatakse samadel alustel.”

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele