Mil moel on viiruseoht tööõhkkonda ja kolleegidevahelisi suhteid mõjutanud? Kas mõistetakse, et endiselt tasub olla ettevaatlik ja arvestada abinõudega?
Suvel tundus, et nähtamatu vaenlane COVID-19 oli taandunud. Hetkel oleme kõik äraootaval seisukohal, kuid võrreldes kevadega käsi enam sama innukalt ei desinfitseerita, maske kasutatakse aina vähem ja avalikus ruumis kiputakse sageli inimtihedalt koonduma, olles hämmeldunud, kui keegi distantsi hoida palub või soovib. Valvsus tundub olevat uinunud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.