Personali Praktiku lugejate küsimusele ametijuhendi tööülesannete muutmise ja töövaidluse lahendamise kohta vastab Tööinspektsiooni peadirektori asetäitja Meeli Miidla-Vanatalu.

- Meeli Miidla-Vanatalu
- Foto: Annela Samuel
Töötajaga on sõlmitud tööleping ja tööülesanded on täpsemalt lahti kirjutatud ametijuhendis. Nüüd aga tekkis olukord, kus tahtsime ametijuhendi viia vastavusse töötaja tegelike tööülesannetega, mida ta juba kolm viimast aastat täitnud on, aga ta keeldub seda allkirjastamast ja ütleb, et lisaülesanded võtavad aega 2–3 tundi ja ta soovib selle võrra suuremat töötasu. Mida sellises olukorras teha?
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühisüritused väljaspool kontori- või teenindusruume on hea võimalus üksteist paremini tundma õppida ning omavahelist koostööd toetada. Ettevõtte suvepäevad või meeskonnakoolitus koos kevadrännakuga Eestimaa looduses, sportlikult aktiivsed tiimimängud või ajurünnakud ühisel maitsval õhtusöögil aitavad luua ühtekuuluvustunnet ja tugevdavad meeskonnavaimu. Miks mitte vahelduse mõttes võtta ette teekond Ida-Virumaale, kus ootab palju põnevat ja ainulaadset!