Vaatamata sellele, et paljud möödunud aasta koolitused lükkusid edasi või kolisid veebi, toimus juba 10. korda aasta sisekoolitaja konkurss.
- Aasta sisekoolitaja 2020 I kategooria: vasakult Artjom Koppel, Valeria Šveinova ja võitja Imre Nõmmik Foto: Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit
Henrik Visnapuu kuulus luulerida „see aasta tuleb kevad teisiti” ärkasid möödunud aasta kevadel eriliselt ellu. Kiiresti kolisid koolitused, seminarid ja kohtumised konverentsiruumidest osalejate kodudesse ning silmast silma suhtlemine sai uue tähenduse üle videosilla. Kevad tõi uusi väljakutseid, kiiret õppimist ning kohanemist ja praeguseks on veebi- ja hübriidkoolitustest saanud uus reaalsus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ideaalses maailmas tahaksime kõik elada ja töötada keskkonnas, kus kõigiga võimalikult palju arvestatakse ja ainuüksi inimeste heaolu – nii kollektiivse kui individuaalse – poole püüdlemine ongi juba iseenesest oluline eesmärk. Päris elu on ideaalist kahtlemata kaugel, mistõttu keskendubki käesolev artikkel sellele, miks on võrdsuse ja mitmekesisuse poole püüdlemine ka majanduslikult mõistlik teguviis.