Koolitaja, coach ja enesearenguterapeut Ingrid Joya Tsirel selgitab, et toitumine on otseselt seotud nii füüsilise kui emotsionaalse heaoluga. Kui kõht on tühi, siis ei ole energiat. Kui söödud toit ei ole kehale sobiv, siis saab sellest alguse ebamugavate tagajärgede jada – väsimus, raskustunne kõhus, gaasid, peavalu, halb tuju, keskendumisraskused, unehäired ja erinevad terviseprobleemid.
Teadlik toitumine töökohal viib töötajad võimete tippu
  • Foto: Pexels
"Sa oled see, mida sa sööd, aga ka see, kuidas sa toidust mõtled,“ ütleb ta ja lisab, et elus ja nauditav toit paneb inimese elama ja särama nagu päikese, kust on kogu toiduring alguse saanud. Selline inimene on oma vaimsete ja füüsiliste võimete tipul ja tal on olemas kõik ressursid soovitud tegevuste tegemiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.05.26, 11:00
Tiimiürituste loogika muutub: ettevõtted otsivad üha enam keskkonda, kus inimesed päriselt suhtleksid
Ettevõtete tiimiüritused liiguvad järjest kaugemale klassikalisest seminaripäevast, kus hommikust õhtuni täidetud ajakava jätab inimestele vähe ruumi omavaheliseks suhtluseks. Saates “Lõunapaus” räägitakse, miks otsivad ettevõtted üha enam paikasid, kus keskkond ise aitaks inimesed töörežiimist välja tuua ning looks võimaluse rahulikumaks ja sisulisemaks koosolemiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Personaliuudised esilehele